MOVING SOLUTIONS +370 (650) 26649
PERKRAUSTYMO PASLAUGOS KAUNE IR PO LIETUVĄ


Mes esame perkraustymo paslaugų teikėjai Kauno regione. Mūsų, kaip paslaugų teikėjų, patirtis nuo 2001 metų. Profesionalus personalas leidžia užtikrinti komfortišką persikraustymą efektyviausiu būdu. Mūsų tikslas - būti pirmu kliento pasirinkimu, persikraustant iš arba į Kauno regioną.

Perkraustymo paslaugos - pagrindinė MOVING SOLUTIONS veikla. Kas tai yra perkraustymo paslaugos? Tai veiksmų procesas, kuris prasideda užsakovui užsakant daiktų ir turto perkraustymą pas perkraustymo paslaugų teikėjus ir baigiasi kraustymo kompanijai atlikus kraustymo veiksmus.

MOVING SOLUTIONS komanda patyrusi, turinti ilgametę patirtį (nuo 2001m) perkraustymo srityje, padės jums persikraustant į kitą būstą ar darbo vietą. Siekiant apsaugoti jūsų turtą, atlikdami darbus visuomet naudojame apsaugas. Galime pasiūlyti tiek valandinį, tiek ir fiksuotą įkainį. Esame materialiai atsakingi už jūsų turtą perkraustymo paslaugos atlikimo metu.

                                                                                                                           Noketamoving@gmail.com  

MOVING

SOLUTIONS

Perkraustome įmonių turtą, tai yra: ofiso baldai, org. technika, dokumentai, įranga ir kiti daiktai. Užsakius pakavimo paslaugą, supakuojame daiktus į dėžes, visada maksimaliai apsaugome turtą pagal jūsų poreikius. Racionaliai suplanuojame perkraustymo eigą, kurią kontroliuojame viso perkraustymo metu.

MOVING

SOLUTIONS

Materialiai atsakome už atlikto darbo kokybe. Pasirašoma sutartis.  Yra įvairios pakavimo medžiagos.

MOVING

SOLUTIONS

Paslauga atliekame 7 dienas per savaite ir po darbo valandų.

MOVING

SOLUTIONS

Taupome jūsų laiką, tad naudojame paslaugai atlikti vidutinio dydžio sunkvežimius. Yra ir su hidrauliniu keltuvu!!!

Susikurkite interneto svetainę arba internetinę parduotuvę su „Mozello“.

Greitai, lengvai, be programavimo.

Pranešti apie piktnaudžiavimą Sužinoti daugiau